Vážení vystavovatelé, dovolte nám Vás pozvat na akci, přátelské setkání majitelů sportovních a historických vozů s veřejností "Výstava sportovních a historických vozů 2019". Předně díky Vám bude mít výstava kvalitu a patřičnou atraktivitu. Tento fakt je nám absolutně zřejmý a o to více si vážíme Vaší účasti.

Garantujeme Vám maximální bezpečí Vašich vozů, příjemné a čisté prostředí, dostatečný prostor a co nejlepší organizaci. Bude o Vás postaráno v podobě občerstvení a zázemí pro odpočinek.

Akce bude dokumentována profesionálními fotografy a dalšími médii. Na vyžádání zašleme fotogalerii od fotografů i fotografie od účastníků, které se k nám dostanou.

Vozy budou vystaveny (podobně jako v minulém ročníku) na travnaté ploše tréninkového hřiště. Příjezd je vyznačen v mapkách a na videu. Při příjezdu obdržíte veškeré materiály a pořadatelé vás navedou na Vaše místo pro vystavení vozidla. Snažte se prosím dorazit do 9.45 hod. Výstava bude oficiálně otevřena od 10.00 hod. V případě zpoždění prosím informujte pořadatele - viz. kontakty na www.

Oficiální ukončení akce bude v 17.00 hod, můžete setrvat dle libosti déle. Pokud budete potřebovat odjet dříve, samozřejmě Vám v tom nebudeme bránit. Budeme však rádi, pokud s námi zůstanete do odpoledních hodin, kdy očekáváme největší vlnu návštěvníků.

 

 

Těšíme se na shledání, 25.5.2019 v Žákavé - tým pořadatelů vystavaaut.cz