Vážení přátelé, milí fandové aut,
termín výstavy se blíží a tak mi dovolte pár slov k připravované akci. Vzhledem k tomu, že se věnujeme automobilům již hezkou řádku let, oslovili jsme své přátele, kteří vlastní několik velmi zajímavých vozidel, s návrhem uspořádání výstavy. Především díky nim, se podařilo domluvit skutečně krásné a zajímavé vozy, které určitě stojí za vidění. Po velkém úspěchu prvního ročníku se máte opravdu nač těšit. Doufáme, že posuneme laťku atraktivity a zážitků opět o něco výše.
Výstava bude probíhat v areálu fotbalového hřiště FK Žákava, 25. května od 10:00 do 17:00. Vystavovaná vozidla budou umístěna na travnaté tréninkové ploše pod hlavním hřištěm. Vstup na výstavu bude přes hlavní bránu areálu, kde budou v prodeji vstupenky. V horní části areálu bude také možné zakoupit občerstvení. Parkování vozidel návštěvníků bude zajištěno přes silnici na vyhrazené travnaté ploše vzdálené cca 50 metrů. Parkujte prosím pouze na tomto vyhrazeném parkovišti.
Cílem akce není finanční zisk, ale pouze možnost ukázat tyto skutečně jedinečné vozy pohromadě a setkat se s lidmi se stejnou vášní pro auta jako máme my. Cena vstupného proto bude víceméně symbolická, a to 50,- Kč na osobu bez rozdílu věku a pohlaví. 
Budou zde vystavena skutečně vzácná a drahá auta, berte prosím na to ohled. V žádném případě se nedotýkejte vystavených vozů, nesnažte se do nich vniknout a nasedat, apod. Výjimka je možná pouze se svolením majitele vozu, nebo pořadatele. Pořadatelů, kteří budou na Vaší bezpečnost, i bezpečnost vystavených vozů dohlížet bude dostatek.

Těšíme se na shledání, 25.5.2019 v Žákavé - tým pořadatelů vystavaaut.cz

IMG_0747